262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tálca

1408. Tálca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, ovális forma, plasztikus díszbordűrrel, eredeti, színtelen, csiszolt üveglap betéttel

nettó: 438 g; 36,5*23,5 cm