262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Mandzsettagomb pár

1153. Mandzsettagomb pár

20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany ovális lemez, virágos és rovátkolt díszítéssel, vésett "PL" tulajdonosi monogrammal

5,8 g; fej: 2*1,2 cm