262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kitűző

1157. Kitűző

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, pesti hivataljellel, antikolt ezüst karmos foglalatban 3 db hollandi rózsa csiszolású gyémánt cca. 0,55 ct, sérüléssel

6,4 g; h: 4 cm