1251. Tahiti gyöngy medál láncon
20. sz. vége, tenyésztett, tahiti, pávazöld, fénylő felületű, kerek gyöngy (d: 12 mm), 14 k arany csüngőjén 5 db apró modern briliánssal cca. 0,04 ct, 925 ezrelékes aranyozott ezüst láncon
lánc: 1,9 g; h: 45 cm; medál: 3,2 g