262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Mandzsettagomb pár

1180. Mandzsettagomb pár

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, Schleifer Antal mesterjegy, ovális lapok kék vonalzománc díszítéssel és vésett BM tulajdonosi monogrammal

5,5 g