1180. Mandzsettagomb pár
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, Schleifer Antal mesterjegy, ovális lapok kék vonalzománc díszítéssel és vésett BM tulajdonosi monogrammal
5,5 g