262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kínálótál

1409. Kínálótál

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bokor Sándor mesterjegy, préselt, kerek, öblös tál, bordázott peremmel, öntött virágdíszekkel

463 g; 24,5*4,5 cm