262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Pohár

1514. Pohár

osztrák, 19. sz. első fele, anyagában színezett szeléniumrubin üveg, nyolc lapra csiszolt tölcséres test, pillangós díszítéssel, ezüstnitrátos-aranyozott motívumokkal, sérült, restaurált

m: 12,7 cm