1514. Pohár
osztrák, 19. sz. első fele, anyagában színezett szeléniumrubin üveg, nyolc lapra csiszolt tölcséres test, pillangós díszítéssel, ezüstnitrátos-aranyozott motívumokkal, sérült, restaurált
m: 12,7 cm