262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Díszváza

1484. Díszváza

Bodenbach, 19. sz. vége, festett, mázas porcelánfajansz, gazdag dekorral, griffmadaras fülekkel, jelezve az alján: masszába nyomott WS&S, 2291-es formaszám, füleknél restaurált, apró mázhibákkal

m: 46 cm