1506. Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt, zománcfestett, aranyozott üveg, koronás magyar címer ábrázolással, "Éljen a haza" és "Emlékül" feliratokkal, festése kopott
m: 9,5 cm