262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Mandzsettagomb pár és inggomb pár

1166. Mandzsettagomb pár és inggomb pár

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "WJ" mesterjegy, hurkolt gomb forma, eredeti dobozával

12,9 g, d: 9-14 mm