262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Díszváza

1472. Díszváza

Kína, Kangxi-dinasztia (1662-1722), 18. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, három képmezőben sziklás táj ábrázolással és stilizált virágokkal, sérült

m: 47 cm