262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Két gésa

1470. Két gésa

Japán, Kitagawa Utamaro (Edo, 1753 - Edo, 1806) utáni nyomat, színes fametszet, papír, jelzett, keretben

36,3*23 cm