262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Pohár

1510. Pohár

osztrák, 19. sz. második fele, színezett szeléniumrubin üveg, ezüstnitrát és fényes arany díszfestéssel, sérült

m: 10,2 cm