262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Úti flaska

1466. Úti flaska

Kína (?), 20. sz. közepe, 925 ezrelékes ezüst, teljes felületén színes, fémes hatású rekeszzománc díszítéssel, csavaros záródással, füllel, apró sérüléssel, kis javítással

100 g; m: 10,5 cm