1155. Karperec
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "KD" mesterjegy, pesti hivataljellel, zsanérral széthajtható pántokon 3 db félhollandi rózsa csiszolású gyémánttal cca. 0,5 ct, nyelves záródással, sérüléssel, lánc szakadt
28,4 g