262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Talpas pohár

1491. Talpas pohár

osztrák, 19. sz. első fele, anyagában színezett türkizkék kalcedonüveg, fazettált test, fényes aranyozással és színes zománcfestéssel

m: 15 cm