245. Festmények és bútorok > Stallum

255. Stallum

magyar, 19. sz. vége, tömör, feketére pácolt tölgyfa, faragott díszítéssel, esztergált oszlopokkal, alsó részén láda résszel, sérült

212*143*60 cm