245. Festmények és bútorok > Ruhásszekrény

227. Ruhásszekrény

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa és jávorfa intarziával, 1 db kulccsal, polcos, sérült

167*108*54 cm