245. Festmények és bútorok > Smizett

217. Smizett

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, 7 fiókkal, sárgaréz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, kulcs nélkül, sérült

163*104,5*49 cm