B. E. monogrammal, 20. sz. második fele
Városrészlet
206. tétel
Ruhásszekrény pár
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, kulcs nélkül, eredeti zárszerkezettel, sérült
207. tétel
Íróasztal
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziás díszítéssel, felső fiókjában rekeszekkel, sérült
208. tétel
Trümó
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, egy fiókkal, 1 db kulccsal, sérült
209. tétel
Érmeszekrény
210. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, bronz kulcspajzsokkal, eredeti zárszerkezetekkel, kucs nélkül, sérült
211. tétel
Komód
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, sárgaréz veretekkel, sérült
212. tétel
Sarokvitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, alul egy fiókkal, 1 db kulccsal, sérült
213. tétel
Ruhásszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, akasztós, sérült
214. tétel
Komód
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, sérült
215. tétel
VISSZAVONVA
216. tétel
Smizett
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, 7 fiókkal, sárgaréz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, kulcs nélkül, sérült
217. tétel
Kétajtós ruhásszekrény
osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, intarziás díszítéssel, 1 db kulccsal, sérült
218. tétel
Íróasztal
219. tétel
Komód
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal