245. Festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Balatoni dombok pihenő pásztorral
101. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Homokbányában
102. tétel
Stekovics Gáspár
"Fő utca", 1994
103. tétel
Schéner Mihály
Asztali csendélet
104. tétel
Vén Emil
"Touloni csónakok", 1957
105. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Tengerparti részlet
106. tétel
Patay László
Normand kikötő, 1960
107. tétel
Károlyi Ernő
A tihanyi belső tó
108. tétel
Boross Géza
Asszony a ház előtt,1964
109. tétel
Benedek Jenő, id.
Kilátás a Badacsonyra
110. tétel
Szentgyörgyi L. jelzéssel, 20. sz. első fele
Akt
111. tétel
Satan (?) jelzéssel 20.sz.eleje
Akt lepellel
112. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Strandolók
113. tétel
Herman Lipót
Vénusz és Ámor
114. tétel
Faragó Géza (Budapest, 1877 - Budapest, 1928)-nak tulajdonított
Erotikus jelenet
115. tétel
Koszkol Jenő
Festőnő
116. tétel
Gábor Jenő
Vízparton, 1946
117. tétel
Gábor Jenő
Strandolók
118. tétel
Páldy Zoltán
Lány ablakban
119. tétel
Magyar festő, 1930 körül
"Robes Modes"
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS