245. Festmények és bútorok > Vénusz és Ámor

114. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Vénusz és Ámor

olaj, vászon

40,5*50,5 cm

j.j.l.: Herman Lipót