245. Festmények és bútorok
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Női portré
21. tétel
Pentelei Molnár János
Gyümölcscsendélet
22. tétel
Gábor Jenő
Csendélet almákkal, 1956
23. tétel
Magyar festő, 18. sz. vége
Páros portré
24. tétel
Német festő, 19. sz. közepe
Emlékezés
25. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Lovas vitéz
26. tétel
Osztrák festő, 19. sz. eleje
Szivarozó férfi
27. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Katonatiszt portréja
28. tétel
Innocent Ferenc
Leány portré
29. tétel
Közép - európai festő, 19. sz. közepe
Leány fátyollal
30. tétel
Glatter Ármin
Pihenő cselédlány
31. tétel
Glatter Ármin
Takarítás a szalonban
32. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Columbina, 1941
33. tétel
Vágó jelzéssel, 20. sz. eleje
Akt műteremben
34. tétel
Vígh Bertalan
Lány virágokkal
35. tétel
Márk Lajos
Szalonban
36. tétel
B. L. monogrammal, Jean Honoré Fragonard után
Boldog szerelmesek, 1926
37. tétel
Mayer Alajos
Udvarló Pierrot
38. tétel
Áldor János László
Férfi kalappal, 1924
39. tétel
G. Kiss J.jelzéssel
Szakállas férfi, 1912
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS