245. Festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
Feszty Árpád
Férfi portré
41. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Egyházi méltóság
42. tétel
Heyne jelzéssel, 19. sz. vége
Lány szőrmesapkában
43. tétel
Balló Ede
Férfi portré,1883
44. tétel
Német festő, 19. sz. vége
Szerzetes portréja
45. tétel
Frisch, E. jelzéssel 19. sz. vége
Szakállas férfi portréja
46. tétel
Székely Bertalan
Vázlatok, 6 db
47. tétel
Stein János
Vázlatok, 2 db
48. tétel
Stein János
Mária a gyermek Jézussal
49. tétel
Stein János
Ecce homo
50. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Mária
51. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Mária mennybevétele
52. tétel
Szüle Péter
Merengő
53. tétel
Kukán Géza
Bányász
54. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Férfi portré
55. tétel
Osztrák vagy német festő, 19. sz. vége
Sörözőben
56. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Szakállas parasztember
57. tétel
Náray Aurél
Ivóban
58. tétel
Német festő, 19. sz. vége
Vasárnapi iskola
59. tétel
Náray Aurél
Muzsikaszó, 1921
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS