245. Festmények és bútorok > Komód

211. Komód

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, bronz kulcspajzsokkal, eredeti zárszerkezetekkel, kucs nélkül, sérült

83*98,5*48,5 cm