245. Festmények és bútorok > Íróasztal

219. Íróasztal

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, esztergált felépítménnyel, 7 db fiókkal, öntött sárgaréz veretekkel, írólapján bőr borítással, 4 db kulccsal, sérült

90*129*74 cm