245. Festmények és bútorok > Kétajtós ruhásszekrény

218. Kétajtós ruhásszekrény

osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, intarziás díszítéssel, 1 db kulccsal, sérült

196*160,5*54 cm