245. Festmények és bútorok > Ülőgarnitúra, 6 db-os

252. Ülőgarnitúra, 6 db-os

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa intarziával, gobelin kárpittal, asztal sérült, szék: 100*47*54 cm, asztal: 70*93,5*55 cm

kanapé: 104*140*54 cm; karszék: 104*62*54 cm;