245. Festmények és bútorok > Varróasztal

284. Varróasztal

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, felnyíló asztallapja alatt rekeszekkel és kihajtható tűpárnával, kulcs hiányzik, sérült

73*51*36 cm