284. Varróasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, felnyíló asztallapja alatt rekeszekkel és kihajtható tűpárnával, kulcs hiányzik, sérült
73*51*36 cm