245. Festmények és bútorok > Játékasztal

280. Játékasztal

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és kőrisfa borítással, szétnyíló asztallapján bordó posztó borítással, sérült

78*88*44 cm/89,5 cm