245. Festmények és bútorok > "Tál és korsó", 1976

132. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

"Tál és korsó", 1976

olaj, vászon

60,5*50,5 cm

j.j.l.: Freytag; ho. felirat