226. Íróasztal és játékasztal
magyar, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, leemelhető, bőr borítású lapja alatt sakk és backgammon táblával, három fiókkal, sárgaréz veretekkel, 2 db kulccsal, kis sérüléssel
72*104*52 cm