245. Festmények és bútorok > Májusfa állítás, 1940

90. Kássa Gábor (Sátoraljaújhely, 1893 - Budapest, 1961)

Májusfa állítás, 1940

akvarell, papír

600 x 800 mm

j.j.l.: Kássa Gábor 1940

keret több helyen sérült