245. Festmények és bútorok > Őszi erdőrészlet vadásszal

5. Zorkóczy Gyula (Nagyrőce, 1873 - Budapest, 1932)

Őszi erdőrészlet vadásszal

olaj, vászon

40,5*49 cm

j.j.l.: Zorkóczy Gy.

kis sérüléssel