240. Vitrines szekrény
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon cseresznye és haboskőris borítással, középen vitrines részben csiszolt üvegekkel, festett díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, egy kulccsal, kis sérülésekkel
159*140*40 cm