245. Festmények és bútorok > Asztal

297. Asztal

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, kihajtható asztallappal, sérült

79*142*69 cm (kihajtva: 142*138 cm)