245. Festmények és bútorok > Támlás szék pár

257. Támlás szék pár

német, 19. sz. vége, diófa, faragott díszítéssel, esztergált lábakkal, griffpárokkal díszítve, sérült, egyik vaspántokkal megerősítve

97/99*43,5*44 cm