268. Szalongarnitúra, 8 db-os
magyar, 20. sz. első fele, bükkfa és diófa, hajlított üvegekkel, csiszolt tükörlappal, sérült, 2 fotel: 87*67*80 cm; dohányzóasztal: 61*86 cm
szekrény: 397*176*84 cm, tükör, 145*110 cm