181. Bánk Ernő (Szalmatercs, 1883 - Budapest, 1962)
Felsőbányai részlet, 1926
rézkarc, papír
160*180 mm
j.j.l.: Bánk Ernő 1926, b.l.: Felsőbányai részlet