245. Festmények és bútorok > Vitrin

239. Vitrin

osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás és faragott, aranyozott díszítéssel,karmos lábakon, három üveglapos ajtóval

154*87*31 cm