245. Festmények és bútorok > Szalonasztal

233. Szalonasztal

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítású asztallap, tömör bükkfa lábazatán esztergált dísszel, sérült, javított

70*109*73 cm