245. Festmények és bútorok > Varróasztal

298. Varróasztal

magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa intarziával, egy fiókkal, kulcs nélkül, sérült

77*85*49,5 cm