249. Keretóra
osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, aranyozott blondelmassza díszítésű tokban, római számos, percbeosztásos, zománcozott számlappal, ingával, 3 db kulccsal, működőképes, számlap
66,5*48,5*15 cm