245. Festmények és bútorok > A Tabán télen, 1924

148. Kernstock Ágoston (működött a 20. sz. első felében)

A Tabán télen, 1924

olaj, vászon

74*53 cm

j.b.l.: Kernstock Ágoston Tabán 924

keret nélkül