231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Parkrészlet

69. Tordai Székely Mihály (működött a 20. sz. első felében)

Parkrészlet

olaj, vászon

75,5*100 cm

j.b.l.: Tordai Székely

keret nélkül