231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Brugge-i részlet

68. Robertson, Tom (Glasgow, 1850 - 1946)

Brugge-i részlet

olaj, vászon

48,5*51,5 cm

j.j.l.: Tom Robertson