231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Virágzó orgonabokor

67. Deppermann, Henny (Hamburg, 1858 - Berlin, 1942)

Virágzó orgonabokor

olaj, vászon

41*37 cm

j.j.l.: Henny Deppermann