231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Nagybörzsönyi táj, 1933

26. Widder Félix (Arad, 1874 - Budapest, 1939)

Nagybörzsönyi táj, 1933

olaj, vászon

49,5*71 cm

j.j.l.: Widder Félix Nagybörzsöny 1933