231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Domboldal házakkal

27. Basch Andor (Budapest, 1885 - Budapest, 1944)

Domboldal házakkal

olaj, karton

42,5*32,5 cm

j.j.l.: Basch And.