231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > A Notre Dame látképe

63. Pirchala Imre (Nyitrapereszlény,1904 - Szombathely,1984 )

A Notre Dame látképe

olaj, vászon

76,5*53,5 cm

j.b.l.: Pirchala I.

keret nélkül